Transparent
Inloggen
Sluiten

Loting wijst uit: Ajax mag naar Brussel

31 januari 2025 13:21
Foto: Pro Shots

Loting wijst uit: Ajax mag naar Brussel; image source: Pro Shots

Zojuist heeft de loting voor de tussenronde van de UEFA Europa League uitgewezen dat Ajax het op gaat nemen tegen Union Saint-Gilloise. De ploeg speelt zijn thuiswedstrijden niet in het eigen stadion, waardoor er wordt uitgeweken naar het Heizelstadion in Brussel. Door de hogere klassering van Ajax spelen de Amsterdammers eerst uit op 13 februari. De return in de Johan Cruijff ArenA staat een week later gepland, op 20 februari.




Tags

brussel arena gilloise heizelstadion klassering uefa uitgeweken union

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 maanden geleden
Eerst maar zien hoe de selectie uitziet na deze transferwindow.. Vooralsnog vrees ik het ergste.
+2/-0

4 maanden geleden
Tsja... het kan vriezen, het kan dooien. Ik durf echt niet te zeggen of ze beter PAOK hadden kunnen loten.

De moeizame 2-3 overwinning op PAOK uit in de CL (2019) staat me nog voor de geest waar Ajax maar liefst 3 penalty's mee kreeg van een scheidsrechter die ze wel erg makkelijk gaf en waarvan er ook nog één werd gestopt.
+1/-0


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arsenal barcelona brobbey danny edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei gae groningen handsbal hato henderson heracles inter jong kluivert koevermans lido niemandsland productieve scheids sevic special spelbos spelregels utrecht var weghorst