Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax Forum » Spelers » Lucas Rosa

Deze normale topic is open en bestaat uit 6 pagina's: 1 2 3 4 5 6

open/sluit de onderstaande quote:

BertjeK schreef op 03 maart 2026 om 08:15:

Deze man snapt er echt niks van.


100 reacties en dit is het dan.

 

+1/-0

Precies, veel woorden nodig om tot deze conclusie te komen.

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Sevic schreef op 03 maart 2026 om 07:49:

open/sluit de onderstaande quote:

thomas83 schreef op 02 maart 2026 om 20:03:

Uit geen van de cijfers blijft dat hij zo vaak voorbij is gespeeld. Ik vind dit weer erg selectief. Niet dat hij of nou echt goed speelde of zo. Bij die bal die over hem heen werd getikt zag hij er wat minder scherp uit dan normaal. Zijn samenwerking met Berghuis vond ik een stuk beter dan met Bounida. Berghuis kiest zelf ook vaak voor de eigen voorzet natuurlijk. Dat betekent niet dat Rosa niets heeft gedaan.


Je vindt het selectief omdat je om onduidelijke redenen fan bent van deze speler, maar als je daar even overheen zou kijken, zou je zien dat het in het eerste kwartier een kermis was voor die linksbuiten. Shoretire zat heerlijk in de wedstrijd terwijl het, nogmaals, een héle beperkte speler is. Tweede minuut kan hij een bal voor geven en een paar minuten later (en dat is het moment waaraan jij ook refereert) vliegt die gozer Rosa wederom voorbij. Tussendoor levert ie in tijdens het uitverdedigen en later zou ie niets te klagen hebben als de scheids een penalty tegen geeft, want er was eenvoudigweg contact en Rosa speelt de bal niet.

Maar goed, dat laatste zal dan wel aan de slechte bal van Regeer liggen, en als iemand dan vervolgens Regeer bekritiseert dan ligt het aan een slechte bal van de keeper, of aan het slechte veld, of aan dat de zon laag stond. We mogen ook best een keer erkennen dat een aantal spelers er eenvoudigweg niet zo heel veel van kunnen, in plaats van ze betrouwbaar of zo te noemen en elke mispeer aan externe factoren te wijten.



De realiteit is dat Gaaei defensief en opbouwend net zo slecht is, zo niet nog minder. Hij brengt echter veel meer aanvallende dynamiek en contributies, dus is de keuze snel gemaakt op het moment dat je moet winnen en je op geen enkele manier tot kansen komt. Zoals al vaker vermeld is het ook handig voor de rechtsbuiten omdat er zo meer ruimte ontstaat (de rechtsback heeft meerdere spelers om op te letten).

Rosa brengt buiten zijn defensieve arbeid nagenoeg niks.

 

+1/-0

Deze normale topic is open en bestaat uit 6 pagina's: 1 2 3 4 5 6

Ajax Forum » Spelers » Lucas Rosa