
Vooralsnog zal er van deze wedstrijd geen live verslag worden gedaan op het Ajax.supporters.nl Scorebord (klik hier als je wilt helpen).
De KNVB heeft Jannick van der Laan aangesteld om de wedstrijd tussen Ajax en Excelsior Rotterdam zaterdagavond in goede banen te leiden. De arbiter zal daarbij worden ondersteund door grensrechters Erwin Zeinstra en Frans Ozinga, terwijl Laurens Gerrets is aangesteld als vierde official. Ingmar Oostrom en Charles Schaap volgen de wedstrijd vanuit Zeist en verzorgen de video-arbitrage.
Het wordt voor Ajax de vijfde wedstrijd onder leiding van Van der Laan. Ajax verloor nog niet. Drie keer stapte Ajax als winnaar van het veld, een keer eindigde het in een gelijkspel. Het wordt de tweede wedstrijd van dit seizoen, nadat Van der Laan vorige maand al de leiding had over het met 0-2 door Ajax gewonnen uitduel met PEC Zwolle.
Excelsior trof hem al iets vaker en maakt zich op voor zijn twaalfde wedstrijd onder leiding van de scheidsrechter. Van de voorgaande elf duels werd er zes keer verloren. Die keer wist Excelsior te winnen en twee keer eindigde het onbeslist. De laatste ontmoeting met Van der Laan speelde Excelsior thuis en werd er in maart van dit jaar met 0-1 verloren van Go Ahead Eagles.
Hoe zou jij spelen tegen Excelsior Rotterdam? Laat hier jouw favoriete opstelling achter.
Weet Ajax dit seizoen wel weer te winnen van Excelsior, nadat er vorig seizoen voor het eerst in de clubhistorie in eigen huis werd verloren van de Kralingers? Laat hier jouw voorspelling achter.
Lijkt het jou leuk om een vaste bijdrage te leveren aan ons platform? En mis je ook het live-verslag op deze website? Neem dan vooral contact met ons op!
Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.