
Vooralsnog zal er van deze wedstrijd geen live verslag worden gedaan op het Ajax.supporters.nl Scorebord (klik hier als je wilt helpen).
De KNVB heeft Jeroen Manschot aangesteld om de wedstrijd tussen Telstar en Ajax zondag in goede banen te leiden. De arbiter zal daarbij worden ondersteund door grensrechters Nils van Kampen en Thomas Krijt, terwijl Rick Sturm is aangewezen als vierde official. Vanuit Zeist volgen Dennis Higler en Yorick Weterings de wedstrijd, zij nemen de video-arbitrage op zich.
Het wordt voor Ajax de drieëntwintigste wedstrijd onder leiding van Manschot. Van de voorgaande duels verloor Ajax er slechts twee. Zeventien keer trok Ajax aan het langste eind en drie keer eindigde het in een gelijkspel. Daarbij deelde hij vierendertig gele kaarten uit en legde hij vijf keer de bal op de stip voor een strafschop.
De laatste wedstrijd die Manschot floot van Ajax werd verloren door de Amsterdammers. Eerder dit seizoen had hij de leiding over het thuisduel met AZ Alkmaar, dat in 0-2 eindigde.
Telstar kwam Manschot zeventien keer eerder tegen, waarbij de promovendus vijf keer wist te winnen. Drie keer eindigde het in een gelijkspel terwijl Telstar negen keer werd verslagen als Manschot de wedstrijd leidde. In die wedstrijden trok Manschot eenenveertig gele kaarten en deelde hij één strafschop uit.
Wat wordt volgens jou de uitslag van de ontmoeting met de ploeg uit Velsen? Laat hier jouw voorspelling achter.
Met welke basiself zou jij spelen tegen de promovendus? Laat hier jouw ideale opstelling achter.
Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.