Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax Forum » Algemeen Ajax forum » Opvolger Óscar García

Deze normale topic is open en bestaat uit 4 pagina's: 1 2 3 4

 

+3/-0

 

+4/-1

 

+2/-0

Maar goed, het was een vreselijk optreden van Garcia. We hebben welbeschouwd niet 1 echte kans gehad en om een onbegrijpelijke reden leken we een punt ook wel best te vinden. Dat terwijl we hier hadden moeten winnen om nog iets van zicht op een goede eindklassering te houden.

Met Weghorst starten terwijl je zo defensief en zonder opkomende backs speelt is gewoon een fout, evenals het brengen van Wijndal ipv Gaaei en Rosa naar links.

Op een gegeven moment dacht ik serieus dat Klaassen eruit was, bleek ie gewoon meer dan 20 minuten geen balcobtact te hebben. Het mag kennelijk allemaal want Garcia haalt hem er niet uit.

Zelfde niveau als Grim en Heitinga, alleen een wat andere tongval.

 

+3/-1

 

+1/-0

 

+3/-0

 

+2/-0

Natuurlijk is het een probleem van het team an sich. Er is geen fitheid, geen leiderschap en alle jongens die van nature het in zich hebben om leider te zijn zijn net een jaar geblesseerd geweest (Berghuis), leveren niet (Klaassen, Weghorst) en de jongens met die potentie zijn nog te bleu (Baas).

Daarnaast heb je denk ik ook gewoon een heel aantal stoorzenders (Wijndal, Oscar). Ik denk ook dat een probleem is dat heel veel spelers helemaal neit weten wat ze moeten doen. Het begon al bij Heitinga en Steijn die alle trainingen in het Nederlands gingen doen. Wat verwacht je dan van een Sutalo? Dat is het allemaal begrijpt?

Het is een soort amateurisme wat gemaskeerd wordt door grote praat, allerlei bobo's die doen alsof ze het allemaal wel weten. Maar uiteindelijk is het gewoon de details waar het misgaat. Het is nite voor niks dat Farioli met zijn staf een soort bubbel wist te creeeren waarin iedereen precies wist wat er van hem gevraagd werd. Die passie en profesionaliteit kan heel veel ellende voorkomen.

Het is aan Cruijff om dat terug te brengen. Maar we riepen het over onszelf af door geacteerde hoofdtrainer (heitinga) en een gymleraar als Grim voor de groep te zetten. Nu gaat de zweep er weer over, maar het is niet reeel om midden in een seizoen nog echte stappen te zetten qua fitheid. Je ziet gewoon dat jongens die de voorbereiding hebben gemist (Sutalo, Berghuis, Dolberg) dat die de absolute fitheid missen.

En daar begint het. Die jongens moeten strak afgetraind zijn, helemaal tot het gaatje zijn gegaan. Dat krijg je er heel slecht in, in een lopend seizoen.

 

+4/-1

 

+3/-0

 

+3/-0

Zou Klopp geen interesse hebben? :)

 

+1/-0

Test, test. Xavi incoming!

 

+1/-0

open/sluit de onderstaande quote:

Kiki schreef op 29 maart 2026 om 23:48:

Test, test. Xavi incoming!



Om welke redenen zie jij Xavi zo graag komen?

 

+1/-0

Is Ronald Koeman een geschikte kandidaat (na het WK)?

 

+1/-0

Trigger alert!

 

+1/-0

Ik ben heel benieuwd wie vanaf de zomer de nieuwe trainer zal worden. Verder hoop ik dat we niet lang meer hoeven te wachten op een kampioenschap. Maar ik heb helaas geen glazen bol en kan mij dus ook niet aan een voorspelling wagen.

 

+2/-0

Deze normale topic is open en bestaat uit 4 pagina's: 1 2 3 4

Ajax Forum » Algemeen Ajax forum » Opvolger Óscar García