
Vooralsnog zal er van deze wedstrijd geen live verslag worden gedaan op het Ajax.supporters.nl Scorebord (klik hier als je wilt helpen).
De KNVB heeft Serdar Gözübüyük aangesteld om de wedstrijd tussen Ajax en NEC zaterdagavond in goede banen te leiden. De arbiter zal daarbij langs de zijlijn worden ondersteund door grensrechters Patrick Inia en Rogier Honig, terwijl Ingmar Oostrom is aangewezen als vierde official. Dennis Higler en Nils van Kampen volgen de wedstrijd vanuit Zeist en verzorgen de video-arbitrage.
Het wordt voor Ajax al de zevenenvijftigste wedstrijd onder leiding van Gözübüyük. Van de voorgaande zesenvijftig duels won Ajax er vijfendertig, eindigde het dertien keer in een gelijkspel terwijl Ajax acht keer als verliezers van het veld stapten. Het wordt zaterdag de eerste ontmoeting met Gözübüyük van dit seizoen voor Ajax.
NEC treft Gözübüyük zaterdag voor de vierentwintigste keer als scheidsrechter. NEC won van de voorgaande drieëntwintig ontmoetingen met Gözübüyük slechts acht wedstrijden. Tien keer eindigde het in een gelijkspel terwijl NEC vijf keer werd verslagen. NEC trof Gözübüyük al een keer eerder dit seizoen. In de tweede speelronde werd er met 1-4 gewonnen op bezoek bij promovendus Willem II.
Wat wordt volgens jou de uitslag van de ontmoeting met NEC Nijmegen? Laat hier jouw voorspelling achter.
Neem dan hier contact met ons op!
Hoe zou jij spelen tegen NEC Nijmegen? Laat hier jouw ideale opstelling achter.
Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.