Transparent
Inloggen
Sluiten

A-junior Schilder bij selectie

24 april 2005 11:30

Verslaggever: DeRidderForever

Volgens de Telegraaf is A1-speler Robbert Schilder bij de selectie gehaald voor het duel tegen de Graafschap van vanmiddag.
Urby Emanuelson zal volgens hetzelfde bericht de positie van Maxwell overnemen. Hij is van nature een middenvelder, maar op dit moment de enige logisch kandidaat in de selectie, omdat Nigel de Jong niet van het middenveld wordt weggehaald en Zdenek Grygera in het centrum blijft staan.




Tags

schilder emanuelson graafschap grygera jong maxwell nature nigel robbert telegraaf urby weggehaald zdenek

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek boomen brobbey dna edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei godts hanegem heitinga henderson herinvesteren jong keizer kroes littlebirds romano rugani sevic slot steijn taalpuristen telegraaf toptrainer traore voorhoede weghorst