Transparent
Inloggen
Sluiten

Verrassende zege Zuid-Afrika op Brazilie

17 september 2000 14:05

Verslaggever: M

Het Olympisch elftal van Zuid-Afrika heeft in de tweede poulewedstrijd op het Olympisch voetbaltoernooi vriend en vijand verrast door topfavoriet Brazilie met 3 - 1 te verslaan. Voor Zuid-Afrika scoorden Fortune, Lekoelea en Nomvethe. Edu deed iets terug voor Brazilie. Ajacied Aaron Mokoena speelde de gehele 90 minuten. Na 2 wedstrijden in poule D gaat Japan aan kop met 6 punten, voor Brazilie en Zuid-Afrika met 3 punten. Slowakije is nog zonder punten. Op 20 september valt de beslissing in de groep als Zuid-Afrika het op mag nemen tegen Slowakije en Brazilie tegen Japan in het veld zal komen.

Meer op




Tags

afrika japan slowakije aaron edu fortune lekoelea mokoena nomvethe poulewedstrijd topfavoriet vijand voetbaltoernooi

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.214 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek blind brobbey dna elsimao farioli feyenoord gaaei hanegem heitinga henderson keizer kroes lido littlebirds och post romano rugani sevic slot spelbos spelfouten steijn taalpuristen telegraaf toptrainer traore weghorst