Transparent
Inloggen
Sluiten

Van Eijden vindt terugkeer Beenhakker geen optie

20 november 2004 17:16 - Het Parool (papieren versie)

Verslaggever: P.

Arie van Eijden acht de kans op een terugkeer van Beenhakker bij Ajax behoorlijk klein, ook al is Ajax toch op zoek naar een nieuwe technisch directeur, aldus Het Parool. Het enige wat Van Eijden over Beenhakker kwijt wil is: "Het is echter niet de insteek om Leo opnieuw in dienst te nemen". Een duidelijke reden wordt derhalve niet gegeven.

Eerder was er het plan om de functie technisch directeur te laten vervangen door een 'manager voetbalzaken'. Daar is men inmiddels vanaf gestapt. Van Eijden kon ook niet zeggen omtrent de termijn waarbinnen een nieuwe technisch directeur zal worden benoemd: "Het gaat bij de aanstellingsprocedure niet om veiligheid, maar om zorgvuldigheid".

Meer op Het Parool (papieren versie)




Tags

eijden beenhakker aanstellingsprocedure leo waarbinnen zorgvuldigheid

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meer dan 36.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aaron adingra arokodare baantje belandt bommel bouwman caio contractduur dolberg elsimao eredivisie fitheid gesolliciteerd hfctj hurende huurdeal ibiza ibrahimovic jordi kiki koopopties leonardo maximilian meulemans onopgemerkt opschieten sevic sjakie studie