Transparent
Inloggen
Sluiten

"Chelsea wilde Robinho stallen bij Ajax"

14 oktober 2004 22:47 - Pele.net

Verslaggever: RvN

In een uitgebreid artikel waarin de voorzitter van Santos de geruchten de kop in drukte over de mogelijke verkoop van Robinho aan PSV (de spits zou tot het WK 2006 niet te koop zijn) werd gemeld dat een bod van Chelsea van 12 miljoen dollar op Robinho ruim een maand geleden zou zijn afgewezen door de club en de speler zelf. Chelsea zou volgens het bericht Robinho hebben willen stallen bij Ajax omdat hij nog geen werkvergunning zou krijgen in Engeland.

Meer op Pele.net




Tags

robinho chelsea stallen engeland santos werkvergunning

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.237 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom avila bouwman brobbey centrumverdediger chelsea derk elsimao gaaei gloukh gooijer hato itakura janse kaplan keuring kiki kroes mannsverk meulemans mislintat mokio moro regeer rosa sevic sjakie sutalo weghorst wijndal