Transparent
Inloggen
Sluiten

Obodai ziet af van de Olympische Spelen

27 juli 2004 18:28

Verslaggever: RvN

Ajax middenvelder Anthony Obodai ziet af van deelname aan de Olympische Spelen. Tegenover Ajax.nl liet hij de reden weten: "De tickets lagen niet klaar. Het was niet goed geregeld. Ik heb gebeld en gezegd dat ik nu Amsterdam blijf. Ik ga ook niet later. Het is wel jammer dat ik de Olympische Spelen mis, maar mijn prioriteit ligt toch bij Ajax."

Meer op




Tags

obodai anthony

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.183 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

alders berghuis blind bounida breedte edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei henderson kroepoek kroes linksbuiten mannsverk matheus mislintat ofwel pasveer ramaj regeer rensch rosa sevic skimovic spelbos tahirovic taylor traore weghorst