Transparent
Inloggen
Sluiten

Galasek en Grygera uitgeschakeld met Tsjechie

2 juli 2004 06:53

Verslaggever: RvN

Naast de Nederlandse Ajacieden zijn ook Galasek en Grygera er niet in geslaagd de finale van het Europees Kampioenschap in Portugal te bereiken. In de halve finale gingen zij na verlenging verrassend met 0-1 onderuit tegen het stuntende Griekenland. In de reguliere speeltijd bleef het ondanks een duidelijk sterker Tsjechie 0-0. Een minuut voor het einde van de verlenging beslisten de Grieken via een kopbal uit een hoekschop de wedstrijd. Galasek en Grygera speelden dit keer beiden de gehele wedstrijd.

Meer op




Tags

galasek grygera tsjechie verlenging beslisten grieken griekenland portugal stuntende

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.227 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

abstractheden akpom berghuis beuker bounida bouwman brobbey elsimao eriksen forbs hato heerkens heitinga henderson hlynsson janse jetten kiki kroes moro regeer sevic sparta spelbos sutalo taylor terugkoopclausule twente weghorst wijndal