Transparent
Inloggen
Sluiten

Nigel de Jong speelt vanavond mee in benefietduel

18 mei 2004 18:25

Verslaggever: RvN

Nigel de Jong zal meespelen in een benefietduel voor de stichting van Cafu. Hij heeft een uitnodiging geaccepteerd om mee te spelen met een elftal van Europese voetballers die uit zullen komen tegen een wereldelftal dta onder leiding staat van Guus Hiddink Het duel wordt vanavond gespeeld. Vanuit de Nederlandse competitie is ook Kevin Hofland van de partij.

Meer op




Tags

benefietduel jong nigel cafu dta hiddink hofland wereldelftal

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.201 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bertjek boomen brobbey edvardsen eintracht elsimao eredivisie farioli frankfurt godts henderson historisch janse jim journaille kaplan kiki konadu lido matheus pasveer rijkhoff sevic shirtje spelbos tadic taylor tenue traore