Transparent
Inloggen
Sluiten

Blessures Van der Vaart en Ibrahimovic niet ernstig; maar kampioenswedstrijd in gevaar

2 mei 2004 08:36

Verslaggever: RvN

Tegenover De Telegraaf liet Van der Vaart weten zaterdag na zijn blessure even gevreesd te hebben voor zijn deelname aan het EK. Het zou echter gaan om een 'standaard verzwikking' waar een tot twee weken voor staat. Maandag zal hij voor de zekerheid een mri-scan laten maken.

De zondagversie van de krant meldt eveneens dat Ibrahimovic vanwege zijn liesklachten een week rust zal moeten houden.

Voor beiden lijkt het EK dus niet in gevaar te komen, maar de deelname aan de kampioenswedstrijd volgende week zondag tegen NAC wel.

Meer op




Tags

ibrahimovic kampioenswedstrijd vaart liesklachten mri nac scan telegraaf verzwikking zondagversie

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 36.376 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

afgezien amrabat arbitrage argumenteren berghuis bergosso brandt conference dimi elsimao feyenoord gloukh hajduk jong jordi kehrer lido michel mie mokio oscar ouazane overbrengen posts rosa sevic tolu torrents tsygankov wijndal