Transparent
Inloggen
Sluiten

FC Lahti kan niet voorzien in shirtjes Litmanen

20 april 2004 11:15

Verslaggever: RvN

FC Lahti kan niet voorzien in de vraag vanuit het buitenland voor shirtjes van de club met Litmanen erop. Een enorme aanvraag daarvoor heeft de club ertoe gebracht hierover in het Engels een statement te plaatsen op de verder volledig Finse site. De uitbater van haar internetwinkel levert niet in het buitenland en zelf heeft de club niet voldoende medewerkers om aan de vraag te kunnen voldoen.

Indien Ajax fans toch aan een FC Lahti shirt weten te komen, Litmanen kreeg inmiddels het nummer 10 toegewezen. De wedstrijd van afgelopen week liet de Ajacied nog aan zich voorbij gaan.

Meer op




Tags

lahti litmanen shirtjes internetwinkel statement uitbater

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bertjek birdman county elsimao engeland gelder godts graz heerkens heitinga jack jaros jong knvb krasnodar kroes littlebirds liverpool mislintat moro pasveer praag raul rusland sancties sevic spelbos spertsyan til valladolid