Transparent
Inloggen
Sluiten

Dolberg geopereerd aan kruisband, spits voorlopig uit roulatie

7 oktober 2026 19:00 - Ajax
Foto: Pro Shots

Dolberg geopereerd aan kruisband, spits voorlopig uit roulatie; image source: Pro Shots

Ajax heeft bevestigd dat Kasper Dolberg geopereerd is aan zijn rechterknie. Door die operatie heeft de Deense spits zijn laatste wedstrijd van dit seizoen al gespeeld. Het gaat om een blessure aan de voorste kruisband van Dolberg, die al direct bij aanvang van de XXL-interlandperiode verstek moest laten gaan en de selectie van Denemarken heeft verlaten. Daarop keerde hij terug in Amsterdam.

Inmiddels is dus duidelijk gemaakt door Ajax dat Dolberg is geopereerd, nadat het misging op de training met de nationale ploeg van Denemarken. Het bleef lang onduidelijk hoe ernstig de blessure was, inmiddels blijkt het dus om een gescheurde kruisband te gaan. Tegenover de clubkanalen heeft Dolberg een eerste reactie gegeven op zijn blessure: "De operatie aan mijn voorste kruisband is goed verlopen. Daar ben ik uiteraard blij mee, al komt deze blessure erg hard aan. Ik zal mij de komende tijd volledig moeten richten op mijn herstel. Binnenkort kom ik naar Amsterdam om daar verder aan mijn revalidatie te werken."

Daardoor stokt de teller van Dolberg dit seizoen op negen officiële duels voor Ajax. Daarin was hij goed voor drie doelpunten en leverde hij eveneens drie assists af. De revalidatieperiode van een gescheurde kruisbaand neemt normaal gesproken tussen de negen en twaalf maanden in beslag, waardoor hij voorlopig niet meer in actie komt voor Ajax.





Discussieer mee op de forums


Tags

dolberg kruisband denemarken aanvang kasper kruisbaand misging rechterknie revalidatie revalidatieperiode stokt verstek xxl

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 dagen geleden
Heel zuur voor die jongen. Hopelijk herstelt hij goed en vindt hij daarna een mooie club in Denemarken of België om de draad weer op te pakken..
+4/-0

4 uur geleden
Hoe lang staat er normaal voor herstel bij zo’n operatie? Kan hij in mei 2027 kampioenschap Ajax vieren als speler?
+4/-0

 
3 uur geleden
Volgens het artikel 9 tot 12 maanden.. Bij Dolberg zal dat niet sneller gaan met zijn blessureverleden. Seizoen klaar en hoogstwaarschijnlijk ook zijn periode bij Ajax.
+5/-0


Ajax E-zine

Meer dan 36.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

aaron adingra arokodare baantje belandt bommel bouwman caio contractduur dolberg elsimao eredivisie feyenoord fitheid gesolliciteerd hfctj hurende ibiza ibrahimovic jong jordi koopopties leonardo maximilian meulemans onopgemerkt opschieten sevic sjakie studie