Bevestigd: Mika Godts vervolgt carrière bij PSG
15 augustus 2026 22:06
Foto: Pro Shots

Ajax heeft zojuist de uitgaande transfer van Mika Godts naar Paris Saint-Germain bevestigd. De club ontvangt zo'n vijfenvijftig miljoen euro voor de Belgische vleugelaanvaller. De deal is volledig afgerond en dus heeft Godts tegen PEC Zwolle vorig weekend voorlopig zijn allerlaatste wedstrijd in het shirt van Ajax gespeeld.
Ondertussen lijkt Ajax nu door te pakken voor Noa Lang als zijn opvolger. De vleugelaanvaller die bij Feyenoord en Ajax zijn jeugdopleiding genoot speelde het afgelopen seizoen voor Napoli, door wie hij in de tweede seizoenshelft werd verhuurd aan Galatasaray. Napoli nam hem vorige zomer voor een slordige dertig miljoen euro over van PSV.
Godts kwam in januari 2023 over uit de jeugdopleiding van KRC Genk en speelde sindsdien honderdvijftien wedstrijden in de hoofdmacht van Ajax. In die duels was hij goed voor zesentwintig doelpunten en achtentwintig assists. Met de door PSG opgehoeste transfersom hebben Jordi Cruijff en Ajax het initiële bod van veertig miljoen waar de onderhandelingen mee van start gingen nog aardig op weten te vijzelen.

