Godts gespot in Porto, transfer naar Paris in de maak
31 juli 2026 22:13
Foto: Pro Shots

Paris Saint-Germain heeft zich bij Ajax gemeld om Mika Godts over te nemen. In aanloop naar een akkoord tussen de clubs is de Belgische vleugelaanvaller afgereisd naar Porto, waar hij gesprekken heeft gevoerd met technisch directeur Luis Campos. Het duo werd al samen gespot in de tweede stad van Portugal, waar de TD van Paris Saint-Germain op een uur rijden vandaan woont.
Ajax is op de hoogte van de interesse uit Parijs en een akkoord tussen de beide clubs lijkt dan ook in de maak. Paris Saint-Germain liep eerder deze transferzomer al Yan Diomande van RB Leipzig mis terwijl Bradley Barcola op weg lijkt naar Liverpool. Ajax zet op zijn beurt in op een transfersom van naar verluidt zo'n zestig miljoen euro. Godts ligt nog tot de zomer van 2029 vast in de Johan Cruijff ArenA waardoor Jordi Cruijff en co hoog inzetten voor de Belg.
Godts kende in tegenstelling tot Ajax een absoluut droomseizoen in de Eredivisie afgelopen jaar, wat hem ook de titel van Talent van het Jaar opleverde. Hij scoorde liefst zeventien goals in tweeëndertig duels en leverde daarnaast twaalf assists af in de Nederlandse competitie. Desondanks werd hij niet opgenomen in de WK-selectie van onze zuiderburen. Door de mogelijke transfer naar PSG zou de wedstrijd tegen Vojvodina afgelopen donderdag zijn laatste duel voor Ajax geweest kunnen zijn.
Het nieuws volgde vrijdagavond kort na het bericht dat Ajax Julian Brandt (30) transfervrij had binnengehaald. De Duitse international vertrok begin deze maand bij Borussia Dortmund waar hij uit zijn contract liep. Hoewel die club hem graag aan boord had gehouden, koos hij ervoor zijn horizon te verbreden. Brandt tekende een driejarig contract in de Johan Cruijff ArenA, waardoor hij tot de zomer van 2029 vastligt bij Ajax.

