Transparent
Inloggen
Sluiten

Jong Ajax verliest duel om laatste plaats van TOP Oss

13 april 2026 21:52
Foto: Pro Shots

Jong Ajax verliest duel om laatste plaats van TOP Oss; image source: Pro Shots

Jong Ajax is er niet in geslaagd het gat met TOP Oss te dichten. De Brabanders waren met 1-2 te sterk voor Jong Ajax. Na een 0-0 ruststand opende Leonel Miguel de score namens de bezoekers. Een kwartier voor tijd zorgde Pharell Nash nog voor de gelijkmaker, maar zes minuten later schoot Mauresmo Hinoke TOP Oss weer op voorsprong, die in het restant niet meer werd weggegeven.

Daardoor lijkt Jong Ajax het seizoen in de Keuken Kampioen Divisie definitief af te sluiten als hekkensluiter. Met nog twee duels te spelen is het gat met nummer negentien Helmond Sport nu vier punten. Alleen twee overwinningen kunnen nog verandering brengen in het sportieve lot van Jong Ajax dit seizoen, en zelfs dan is de ploeg van trainer Paul Nuijten afhankelijk van de resultaten van Helmond Sport en MVV, waarbij de ploeg uit Maastricht een punt meer heeft dan die uit Helmond.

Jong Ajax komt vrijdag nog in actie op bezoek bij Jong PSV, dat van de beloften veruit het beste seizoen heeft gedraaid en momenteel op een vijfde plek staat in de Keuken Kampioen Divisie. Een week later sluit Jong Ajax het seizoen af met een thuiswedstrijd tegen de beloften van FC Utrecht.




Tags

jong oss helmond hekkensluiter hinoke leonel lot maastricht mauresmo nash nuijten pharell utrecht

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meer dan 35.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bar berghuis bertjek blumenkraft bounida elsimao ewige feyenoord gaaei gloukh godts heracles itakura jim kiki lido littlebirds lui mokio nac oscar ouazane regeer restwaarde sevic steur tomiyasu twente utrecht weghorst