Transparent
Inloggen
Sluiten

ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in Eredivisie

17 maart 2026 21:54
Foto: Pro Shots

ADO Den Haag keert na vijf jaar terug in Eredivisie; image source: Pro Shots

ADO Den Haag is dinsdagavond gepromoveerd naar de Eredivisie. Na vijf jaar in de Keuken Kampioen Divisie actief te zijn geweest, mag de Eredivisie zich dus weer opmaken voor een tweeluik met ADO. De ploeg uit de Hofstad won dinsdag met 1-0 van Jong FC Utrecht.

Dankzij het winnende doelpunt van Evan Rottier is ADO niet meer te achterhalen op de ranglijst, waardoor de ploeg gegarandeerd in de toptwee van de competitie eindigt. Ook Cambuur Leeuwarden nadert zijn rentree in de Eredivisie als nummer twee. Met de terugkeer van ADO wacht Ajax komend seizoen weer een traditioneel lastige uitwedstrijd in het WerkTalent Stadion.




Tags

ado eredivisie cambuur evan jong rottier toptwee utrecht werktalent

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.485 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis brobbey centrumverdediger championship deijl dolberg elsimao farioli feyenoord garcia gloukh godts hwang ibrahimovic konadu lucht maximilian medic middenmoter mie norwich onaardige persie sevic sparta steijn sterling tomiyasu watanabe wijndal