Transparent
Inloggen
Sluiten

Osasuna bereikt principe-akkoord over Moro

20 januari 2026 15:50 - MARCA
Foto: Pro Shots

Osasuna bereikt principe-akkoord over Moro; image source: Pro Shots

Volgens het Spaanse MARCA neemt Ajax na zes maanden alweer afscheid van Raúl Moro. Volgens Matteo Moretto heeft Ajax een principe-akkoord bereikt met Osasuna over een definitief vertrek van de Spaanse jeugdinternational uit Amsterdam. Eerder gingen er al geruchten over een mogelijke verhuur van Moro, maar daar wilde Ajax niet aan meewerken. Een definitieve transfer lijkt wél bespreekbaar voor Ajax.

Moro kwam in de zomer van 2025 voor een slordige elf miljoen euro over van Real Valladolid naar Amsterdam. Daar wist hij in de eerste seizoenshelft nauwelijks te overtuigen. Uiteindelijk wist hij slechts één keer het net te vinden, in het bekerduel met de amateurs van Excelsior Maassluis (2-7). Afgelopen zondag viel Moro nog in bij het competitieduel met Go Ahead Eagles, dat in een 2-2 gelijkspel eindigde. Het lijkt erop dat dit zijn laatste minuten zijn geweest in het shirt van Ajax.




Discussieer mee op de forums


Tags

moro osasuna bekerduel bespreekbaar eagles excelsior maassluis marca matteo moretto raul slordige valladolid

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 dagen geleden
Kroes was hier een jaar mee bezig en Cruijff heeft al genoeg gezien. Bijzonder allemaal. Zit wel potentie in deze jongen, zonde dat het al stopt waarschijnlijk. Had liever gezien dat ze Berghuis die kant op zouden sturen.
+3/-0

2 dagen geleden
Dit is alleen te rechtvaardigen als Moro zelf weg wil.
+2/-0

 
9 uur geleden
De reden schijnt te zijn dat zijn vriendin heimwee heeft.
Dat kan ik niet helemaal plaatsen, zij niet lekker in haar vel dus geen seks dan zou hij zo scherp als een mes moeten zijn.
+2/-0

2 dagen geleden (gewijzigd)
Misschien maar beter zo. Zn komst was al behoorlijk discutabel. In mijn ogen is het eigenlijk een linksbuiten en daar hebben we Godts al lopen. Hier kan Moro natuurlijk niets aan doen.

Gewoon een onlogische actie van Kroes net zoals de dure Itakura en McConnell als 6.
+2/-0

24 uur geleden
Is niks, wordt niks. Gegokt en verloren... Ben benieuwd of we nog meer dan 6 miljoen ontvangen... Tijd voor wat Zuid Amerikaanse talenten ipv spelers die het bij een Spaanse middenmoot al niet redden. Hebben we geen scouts meer?
+2/-1

23 uur geleden
De zoveelste muslukking. Wat is eigenlijk nog de toegevoegde waarde van onze scouting? Hebben we eigenlijk nog wel een scouting?

Ik zal me vast vergissen, maar ik kan me sowieso geen enkele Spanjaard herinneren die het verschil kon maken bij Ajax.
+1/-1

 
9 uur geleden
De scouting wordt ongeveer compleet genegeerd door Mislintat en Kroes. Dat is ook de reden dat Kelving de Lang weg is. Was het niet eens met James McConnell en Takehiro Tomiyasu was de druppel. Ik dacht dat Moro wel vanuit de scouting is beoordeeld, maar er was eigenlijk geen noodzaak voor deze speler. Dit is een linksbuiten die we op rechts hebben gezet. Had gewoon een rechtsbuiten gehaald.
+1/-0


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.416 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

alders arsenal beuker chermont elsimao feyenoord gaaei gooijer grim jetten jong jordi kroes meulemans moro noodverband oekrainer prioriteiten prutser regeer restwaarde roert rosa sevic sjakie stekker transferwindow waanzin wijndal zinchenko