Dolberg blij zichzelf weer Ajacied te mogen noemen
10 september 2025 17:01 - Ajax
Foto: Pro Shots
In een eerste interview op de clubkanalen van Ajax heeft Kasper Dolberg aangegeven blij te zijn zich weer Ajacied te mogen noemen en überhaupt terug te zijn bij de club. De Deense international heeft zich na de afgelopen interlandperiode gemeld in Amsterdam en zodoende werd hem ook het een en ander gevraagd over zijn terugkeer.
Dolberg is naar eigen zeggen een ander mens dan de speler die in 2019 vertrok uit Amsterdam: "Je groeit als mens door de jaren heen en ik heb nu wat meer zelfvertrouwen. Ik wilde terug naar Ajax om de club, eigenlijk om alles. Ik heb hele goede herinneringen hier. Toen ik de kans kreeg om nu terug te komen, heb ik niet getwijfeld. Ik heb hier ook vier jaar gewoond en heb Ajax gemist in de afgelopen jaren."
Bij de totstandkoming van de terugkeer van Dolberg in Amsterdam, speelde ook Davy Klaassen een grote rol, zo laat de spits blijken: "Hij stuurde mij een berichtje toen hij de eerste geruchten hoorde. Op dat moment was het nog niet rond. Ik zei tegen hem: Ik hoop dat het snel rond gaat komen. Vervolgens feliciteerde hij mij toen het officieel was."
De spits is nog altijd ambitieus en is teruggekomen om Ajax weer kampioen te maken: "Ik ben hier teruggekomen om te winnen. Om landskampioen te worden met Ajax. Dat is het belangrijkste. Ik wil zelf gewoon weer genieten, lol hebben en natuurlijk veel doelpunten maken", aldus Dolberg op de clubkanalen van Ajax.
Zaterdag speelt Ajax weer een thuiswedstrijd als PEC Zwolle op bezoek komt. Dolberg is er klaar voor en hoopt dan direct zijn rentree te maken in de Johan Cruijff ArenA: "Ik ben er klaar voor. Ik heb al heel wat wedstrijden weer in de benen. Ik voel me goed en ben fit. Ik heb ook goede herinneringen aan wedstrijden tegen PEC Zwolle. Ik weet zeker dat het weer geweldig gaat zijn om hier te spelen."