Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax hoopt Alvarez op huurbasis terug te halen

15 augustus 2025 15:06 - Voetbal International
Foto: Pro Shots

Ajax hoopt Alvarez op huurbasis terug te halen; image source: Pro Shots

Ajax zou concreet geïnteresseerd zijn in een tijdelijke terugkeer van Edson Álvarez. De voormalige Ajacied verruilde de club in de zomer van 2023 voor West Ham United maar lijkt daar deze zomer te mogen vertrekken. Hoewel een terugkeer naar Ajax ook voor Álvarez tot de mogelijkheden behoort, is een terugkeer in Amterdam nog allerminst een zekerheid.

Ajax ziet in Álvarez een broodnodige opvolger van de deze zomer transfervrij vertrokken Jordan Henderson. Het gemis aan de Engelse routinier liet zich in de competitiewedstrijd tegen Telstar duidelijk merken, doordat er wel hele grote ruimtes ontstonden in de Amsterdamse defensie. De promovendus kwam dan ook tot liefst achttien doelpogingen in de Johan Cruijff ArenA, het hoogste aantal voor een promovendus allertijden.

Hoewel Ajax de Mexicaanse international graag terug naar Amsterdam haalt, zijn de geluiden vooralsnog niet heel erg positief. Ajax hoopt Álvarez te huren, maar heeft op dit moment nog niet de financiële middelen om een deal daadwerkelijk tot stand te brengen. Álvarez heeft in Londen weinig uitzicht op speeltijd nadat hij niet in de plannen van manager Graham Potter voor lijkt te komen. Met het oog op het Wereldkampioenschap Voetbal in Mexico, de Verenigde Staten en Canada volgende zomer is Álvarez dus dringend op zoek naar een club waar het perspectief op speeltijd aanzienlijk beter is.

Ondertussen klinken vanuit Ajax de geluiden dat een terugkeer niet onmogelijk, maar wel heel moeilijk wordt. Mocht Ajax er uit zien te komen met West Ham United is het salaris dat Álvarez opstrijkt in Londen het volgende struikelblok. Zijn jaarsalaris van zes miljoen euro ligt immers veel hoger dan het salarisplafond in de Johan Cruijff ArenA toelaat.




Tags

alvarez arena ham londen promovendus west allerminst amterdam canada doelpogingen gemis graham henderson jaarsalaris jordan mexico opstrijkt potter routinier salarisplafond toelaat uitzicht wereldkampioenschap

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 uur geleden
Tsja, als je nou zeker zou weten dat hij de missing link is in het huidige elftal, dan zou ik de gok wagen...
+1/-0

2 uur geleden
Misschien een crowdfunding wellicht. Maar zonder gekheid; onbetaalbaar lijkt me zo.
+1/-0

2 uur geleden
Lijkt te mooi om waar te wezen.
Inmiddels aanvoerder van Mexico waar hij groot aandeel had in het winnen van de Gold Cup als ik het goed heb.
Kunnen we weer gevaarlijk worden bij corners.
+2/-0

48 minuten geleden
Ik zag deze niet aankomen. Als het haalbaar is, lijkt me een goede optie.
+1/-0

29 minuten geleden
Betrek Brobbey in de deal.
Zou top zijn Edson weer bij ons komt strijden.
+2/-0

16 minuten geleden (gewijzigd)
Zelfs 50% van die 6 miljoen euro is veel te hoog. Enkel voor 25% van zijn salaris vind ik in orde. Ik was groot fan van Edson toen hij bij ons was, maar dit klinkt verre van ideaal. Probeer Baas of Mannsverk op 6. Ga niet net als met Rugani miljoenen verspillen aan een huurling. Kroes heeft wat rare trekjes, wat mij betreft. Hij wilt zo graag de salariskosten verlagen, maar huurt wel dure spelers en ook een speler als Traoré verdient meer dan hij waard is.
+1/-0

 
3 minuten geleden
Je moet in Brobbey die kan op sturen, desnoods ruil je hem haha
+1/-0


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.265 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

balverlies berghuis brobbey dolberg elsimao farioli gaaei gloukh godts heitinga itakura jim kiki kroepoek mannsverk meulemans mokio moro nice regeer sevic sjakie sutalo tadic taylor traore vastigheden weghorst wijndal ziyech