Transparent
Inloggen
Sluiten

Heitinga bevestigt keuze Klaassen als aanvoerder

8 augustus 2025 17:46 - Ajax
Foto: Pro Shots

Heitinga bevestigt keuze Klaassen als aanvoerder; image source: Pro Shots

Davy Klaassen is de nieuwe aanvoerder van Ajax. Dat is zojuist bevestigd door John Heitinga. De middenvelder neemt de band over van de transfervrij naar Brentford vertrokken Jordan Henderson. In gesprek met ESPN vertelde Heitinga: "De aanvoerder is bekend. Davy Klaassen is de nummer één. Daarna volgen Steven Berghuis, Kenneth Taylor en Remko Pasveer. Maar Davy is mijn eerste aanvoerder", aldus de trainer van Ajax.

De routinier was in het oefenduel met AS Monaco ook al de aangewezen captain, nadat hij vorig seizoen reserve-aanvoerder was achter Henderson. Heitinga legt de verantwoordelijkheid nu dus bij een absoluut clubicoon. Met ruim tweehonderdvijftig wedstrijden in de Eredivisie vierde hij vijf kampioenschappen met de club. Daarnaast legde hij beslag op een KNVB Beker en een Johan Cruijff Schaal. Ajax trapt zondag met Klaassen als nieuwe aanvoerder het nieuwe seizoen in de Eredivisie af met een thuiswedstrijd tegen promovendus Telstar.




Discussieer mee op de forums


Tags

heitinga eredivisie henderson berghuis brentford espn jordan kampioenschappen knvb monaco pasveer promovendus remko routinier taylor tweehonderdvijftig

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


4 uur geleden
Nou dan worden we dus keer op keer opgescheept met Klaassen in de basis. Klaassen is een leuke invaller niets meer en niets minder.
Maar ja Heitinga is ook niet mijn keuze. Het wordt een moeizaam seizoen.
+3/-3

 
3 uur geleden
Hahahaha inderdaad qua rennen over het veld. Kwaliteit is anders. Maar goed ieder zijn mening.
+3/-2

 
3 uur geleden
Wie had jij graag als aanvoerder gezien?
+1/-0

49 minuten geleden
Met Taylor, Gloukh en de nieuwe #6, heb je dus Klaassen als bankmateriaal 1e aanvoerder, met Berghuis wie onderdoet aan notabene Traoré ook een bankzitter als 2e aanvoerder, Taylor de 3e aanvoerder is wel een basisspeler en Pasveer als 4e aanvoerder is herhaaldelijk uitgeroepen tot 3e doelman achter Jaros en diens 1e backup en toekomstige opvolger Heerkens.
+1/-0

 
41 minuten geleden
Taylor wil weg en gaat dat hoogstwaarschijnlijk ook wel. En maak jezelf geen illusies, Klaassen en Berghuis zijn bij Heitinga de eerste namen op het bord. Die worden "gewoon" basisspeler.
+1/-0


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.252 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berg berghuis beuker bouwman brobbey chelsea dolberg elsimao gloukh hag haller hans hoofdprijs huntelaar israel itakura jong kiki kroes kwantiteit moro quido sevic spelbos sutalo tadic ugwu verschuren vitesse wijndal