Transparent
Inloggen
Sluiten

Feyenoord hoopt Itakura-deal Ajax te dwarsbomen

2 augustus 2025 13:40 - ESPN
Foto: Pro Shots

Feyenoord hoopt Itakura-deal Ajax te dwarsbomen; image source: Pro Shots

Waar Ajax na het aanstaande vertrek van Jorrel Hato met voormalig target van zowel Feyenoord als PSV Ko Itakura aan de haal leek te gaan, heeft Feyenoord goede hoop de Amsterdammers af te troeven. Nu het eerste door Ajax uitgebrachte bod is afgewezen denkt Feyenoord financieel bereid te zijn verder te gaan dan de aartsrivaal, zo meldt ESPN.

Het leek inmiddels een optelsom dat Ajax met Itakura aan de haal zou gaan, maar Feyenoord denkt toch kansrijk te zijn de deal nog te kunnen kapen. Volgens de sportzender gaat Dennis te Kloese zich op korte termijn melden bij de directie van Borussia Mönchengladbach om een hoger bod dan dat van Ajax bij de Bundesligaclub neer te leggen. De Rotterdammers hopen met Itakura zijn tweede Japanse verdediger van deze transferwindow naar De Kuip te halen. Eerder kwam Tsuyoshi Watanabe al over van KAA Gent.

Itakura zou persoonlijk al akkoord zijn over een transfer naar de Johan Cruijff ArenA, maar Feyenoord denkt dankzij de verkoop van Dávid Hancko slagvaardiger te zijn dan Ajax. Feyenoord wil koste wat kost nog een centrumverdediger toevoegen aan zijn selectie, nadat Thomas Beelen voor langere tijd is uitgeschakeld met een beenbreuk.




Discussieer mee op de forums


Tags

feyenoord itakura dwarsbomen aartsrivaal arena beelen beenbreuk bundesligaclub centrumverdediger espn gent hancko hato jorrel kaa kansrijk kapen kloese kuip monchengladbach optelsom slagvaardiger sportzender target transferwindow tsuyoshi uitgebrachte watanabe

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 uur geleden
Kansloze missie.
Ajax is zoveel meer dan Fey voor een buitenlander. Daarbij wij spelen CL.
+2/-0

2 uur geleden
Ik weet niet of dit bericht waar is. Maar ik weet wel dat iedere transfer naar Ajax dit seizoen moeizaam gaat.
+2/-0

2 uur geleden
Het eerste bod van Ajax is alweer afgewezen.
+1/-0

 
2 uur geleden
Dat zegt natuurlijk niets. Zelden wordt een eerste bod geaccepteerd, tenzij het gaat om een vertrekclausule.
+1/-0


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom avila bouwman brobbey centrumverdediger chelsea derk elsimao gaaei gloukh gooijer hato itakura janse kaplan keuring kiki kroes mannsverk meulemans mislintat mokio moro regeer rosa sevic sjakie sutalo weghorst wijndal