Transparent
Inloggen
Sluiten

Licentie definitief ingetrokken, KKD start zonder Vitesse

1 augustus 2025 12:19
Foto: Pro Shots

Licentie definitief ingetrokken, KKD start zonder Vitesse; image source: Pro Shots

Het door Vitesse aangetekende beroep tegen de beslissing van de licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken is afgewezen. De beroepscommissie licentiezaken heeft de licentiecommissie van de KNVB in het gelijk gesteld. Daardoor begint de Keuken Kampioen Divisie volgende week niet met twintig maar met negentien ploegen. De wedstrijden van Vitesse in het komende seizoen komen te vervallen, waardoor ploegen die weekenden vrij zijn.

Vitesse kan nu alleen nog naar de rechter, wat definitief de laatste strohalm is. Niks lijkt er echter op dat dit wél kans van slagen heeft, aangezien de KNVB de zaak goed lijkt te hebben dichtgetimmerd. Vitesse zou het nieuwe seizoen opnieuw met twaalf punten in mindering beginnen, terwijl het vorig seizoen door diverse puntenstraffen al stijf onderaan eindigde in de KKD.

Vitesse heeft ondertussen al laten weten niet akkoord te gaan met het besluit en alles in het werk te stellen om deze beslissing aan te vechten en in het gunstigste geval ongedaan te maken.




Tags

vitesse kkd knvb ingetrokken licentie licentiecommissie aangetekende beroep beroepscommissie dichtgetimmerd gunstigste licentiezaken mindering onderaan ongedaan proflicentie puntenstraffen stijf strohalm weekenden

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meer dan 35.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bergkamp bertjek blumenkraft bounida contributies elsimao ewige farioli feyenoord garcia gekloot gloukh ibrahimovic inlopen jim kiki kroepoek lido linkerrijtje maximilian mokio oscar pessimistisch sevic speelstijl steur titel twente val