Transparent
Inloggen
Sluiten

Definitief: Ajax neemt afscheid van Carlos Forbes

17 juli 2025 21:47
Foto: Pro Shots

Definitief: Ajax neemt afscheid van Carlos Forbes; image source: Pro Shots

Ajax heeft zojuist de uitgaande transfer van Carlos Forbs (21) bevestigd. De Portugese jeugdinternational vertrekt per direct naar Club Brugge. Zo is er na twee jaar een definitief einde gekomen aan de samenwerking tussen Ajax en Forbs, die nog drie jaar onder contract stond in de Johan Cruijff ArenA.

Het afgelopen seizoen werd hij al verhuurd aan Wolverhampton Wanderers, wat uitliep op een tamelijke teleurstelling door een schrijnend gebrek aan speeltijd. Bij Ajax was er geen plek meer voor hem, waardoor hij zijn heil elders is gaan zoeken. Inmiddels blijkt dus in België. Hij speelde achtendertig officiële duels namens Ajax, daarin maakte hij drie doelpunten.

Technisch directeur Alex Kroes heeft de aanvaller op de clubkanalen van -&-, uitgezwaaid: “Carlos heeft hele fijne karaktereigenschappen, is altijd positief en is bovendien een leergierige, gedreven speler. Desondanks is het hem helaas niet gelukt om bij ons basisspeler te worden. Hij is nog hartstikke jong en heeft daarom nog een hele carrière voor zich. Die gaat hij nu voortzetten in België en daar hebben wij hem heel veel succes bij gewenst.”




Discussieer mee op de forums


Tags

carlos belgie forbes forbs achtendertig arena brugge heil jong karaktereigenschappen kroes leergierige schrijnend tamelijke uitgezwaaid uitliep voortzetten wanderers wolverhampton

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


6 dagen geleden
"Desondanks is het hem helaas niet gelukt om bij ons basisspeler te worden."

Nogal wiedes als je hem na een goede voorbereiding direct een heel seizoen verhuurd en bij terugkomst per direct bij het oud vuil neerzet.
+2/-0

 
5 dagen geleden
Die gast weet niet eens of hij links of rechts is. Liep af en toe met geluk een bal het doel in, maar veel was het niet.
+2/-0

 
5 dagen geleden
Ik vind je nog heel positief.
Kansen genoeg gekregen, maar hij kan er gewoon niks van.
+2/-0

 
2 dagen geleden
Dit is voornamelijk uit beleefdheid, Aangezien dat deze jongen is aangetrokken door Mislintat zal hij gewoon te duur zijn voor het rendement wat hij heeft laten zien. Ook past zijn spel niet helemaal bij Ajax hij heeft een counterploeg nodig of ergens waar hij meer uit zijn snelheid kan halen.
En daarbij is Godts al verder in zijn ontwikkeling.
+1/-0


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom bounida bouwman brobbey elsimao eredivisie farioli frankfurt gaaei gloukh hato heerkens heitinga jong kaplan kiki kluivert konadu kroes linksbuiten mokio moro nac rijkhoff rugani sevic spelbos steur sutalo weghorst