Transparent
Inloggen
Sluiten

Transfer Lang aanstaande, dit graantje pikt Ajax mee

5 juli 2025 10:52
Foto: Pro Shots

Transfer Lang aanstaande, dit graantje pikt Ajax mee; image source: Pro Shots

Nu de transfer van Noa Lang van PSV naar Napoli aanstaande lijkt, is ook duidelijk dat Ajax een graantje meepikt van de miljoenendeal. Na negen jaar voor Ajax gespeeld te hebben, ziet Ajax een forse solidariteitsbijdrage tegemoet. PSV ontvangt naar verluidt zo'n achtentwintig miljoen euro voor zijn voormalige Ajacied, waardoor Ajax een bedrag van ruim negen ton bij kan schrijven.

Lang voetbalde in de periode tussen 2012 en 2021 negen jaar voor Ajax maar verliet de club voor een transfer naar Club Brugge. Na twee Belgische jaren verkaste hij in de zomer van 2023 naar PSV, waar hij in zijn eerste seizoen werd geteisterd door het nodige blessureleed. Afgelopen seizoen speelde de aanvaller een belangrijke rol in de zesentwintigste landstitel van de Eindhovenaren, waarmee hij zichzelf dus in de Napolitaanse kijker heeft gespeeld.




Tags

graantje blessureleed brugge geteisterd landstitel meepikt miljoenendeal napoli napolitaanse solidariteitsbijdrage ton zesentwintigste

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.671 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis carrizo ceballos derk dolberg elsimao feyenoord gloukh henderson identiteit johanssen jordi keller kiki konadu kroes kutland littlebirds meulemans michel mokio nederland oranje oscar puke sevic sjakie steur transferroom zijaanzij