Transparent
Inloggen
Sluiten

Farioli rond met Porto, hoopt Ajacied mee te nemen

3 juli 2025 11:46
Foto: Pro Shots

Farioli rond met Porto, hoopt Ajacied mee te nemen; image source: Pro Shots

Volgens Portugese media is Francesco Farioli volledig akkoord met FC Porto. De Italiaanse oud-trainer van Ajax wordt vermoedelijk komend weekend al gepresenteerd door zijn nieuwe club. Volgens Voetbal International koestert Farioli goede hoop om Kenneth Taylor in zijn kielzog mee te kunnen nemen uit Amsterdam. De zelfopgeleide middenvelder staat nog twee jaar onder contract bij Ajax, dat zo'n dertig miljoen euro wil zien voor Taylor.

FC Porto zou volgens Voetbal International al een bod hebben uitgebracht bij Alex Kroes. Het is echter nog niet bekend of dat bedrag in de buurt kwam van de vraagprijs. Wel is duidelijk geworden dat Ajax het eerste bod heeft afgeslagen.

Na afloop van het afgelopen seizoen en het vertrek van Farioli verscheen er al een interview met Taylor in het magazine van Ajax Life. Daarin gaf hij aan heel fijn te hebben samengewerkt met de Italiaanse trainer: "Ik had een hele goede band met Farioli. Vanaf het moment dat we elkaar voor het eerst zagen, vond hij mij nog een jongetje. Wel eentje die goed kon voetballen, maar ik ben veel meer man geworden. Dat haalde Farioli in mij naar boven. Daar ben ik hem heel dankbaar voor. We spraken veel met elkaar", aldus Taylor die deze zomer zomaar herenigd kan gaan worden met zijn voormalige trainer in het Estádio do Dragão.




Discussieer mee op de forums


Tags

farioli porto taylor afgeslagen dragao estadio francesco jongetje kielzog koestert kroes life magazine samengewerkt

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


3 weken geleden
Porto is een geweldig mooie stad.
De club presteert bij tijd en wijle goed.
Maar is dat die grotere club dan Ajax waar Taylor op wacht voordat hij besluit Ajax te verlaten?
+4/-0

 
3 weken geleden
Zo is het voetbal. Als de zak geld groot genoeg is, dan is de uitdaging dat ineens ook.
+3/-0

 
3 weken geleden
Ajax en Porto zijn het maximale niveau voor Taylor. Dat is niet is om je voor te schamen en gewoom de realiteit.
+1/-0

3 weken geleden
Voor de juiste prijs is iedereen te koop.
+2/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Oe @s0lido, bedenk goed wat je met je 1000e reactie doet!
+4/-0

 
3 weken geleden
Ik hoop niet dat je het over mijn vrouw hebt. 😊
+3/-0

 
3 weken geleden
Ook die heeft uiteindelijk een prijs:) :)
+2/-0

 
3 weken geleden
😁 Ik hoop dat je een gewonnen prijs bedoeld.
+2/-0

3 weken geleden
Taylor en Farioli zijn een goede match gebleken en Ajax kan nu een mooi bedrag voor hem krijgen. In Portugal moet Taylor wederom onder Farioli ook kunnen slagen en Ajax kan dat geld goed investeren (hopelijk). Hoe sneller hoe beter voordat alle interessante opties al elders heen zijn gegaan. Iets met win-win-win-situatie, wat mij betreft.
+1/-0

 
3 weken geleden (gewijzigd)
Ik zie Porto geen 30 miljoen betalen.
+4/-0

3 weken geleden
Ik krijg sterk de indruk dat Taylor op een dood spoor belandt als hij naar Porto gaat. Sowieso moet Ajax niet inbinden als het gaat om de vraagprijs.
+1/-0


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.232 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom berghuis bounida brobbey elsimao eredivisie farioli frankfurt gloukh hato heerkens janse jim jong kaplan kiki koln konadu kroes linksbuiten mannsverk mokio nac rugani sevic spelbos steur sutalo taylor weghorst