Transparent
Inloggen
Sluiten

Vaessen blikt terug op provocaties en betuigt spijt

21 juni 2025 11:10 - Voetbal International
Foto: Pro Shots

Vaessen blikt terug op provocaties en betuigt spijt; image source: Pro Shots

Etienne Vaessen heeft voor het eerst spijt betuigd voor zijn gedrag in de thuiswedstrijd van FC Groningen tegen Ajax. De keeper ging na het laatste fluitsignaal volledig over de schreef door zich verbaal en fysiek compleet te laten gaan. Vaessen kreeg in de periode na die wedstrijd veel kritiek over zich heen, ontving zelfs doodsbedreigingen en werd voor de eerste drie competitieduels van komend seizoen geschorst.

Vaessen vond het een moeilijke periode: "Ik vond het heel erg heftig. Ik wist heus wel dat ik iets doms had gedaan, maar het bleef een week lang doorgaan. Ik snap de frustratie ook wel. Ik provoceerde zelf ook. Had ik niet moeten doen. Want ik snapte de spelers van Ajax ook, de pijn van het missen van de landstitel", aldus Vaessen in gesprek met Voetbal International.

De keeper werd zoals gezegd geschorst door de KNVB en ook bij de club Groningen moest Vaessen door het stof: "De club vond het ook niet slim, laat dat duidelijk zijn. Maar ze kennen me. Ze weten wat ik heb meegemaakt en hoe ik in elkaar zit. Ze hebben me gestraft maar tegelijkertijd ook hulp aangeboden en zijn volledig achter me gaan staan. Daar ben ik de club dan ook zeer dankbaar voor. Ik ben blij hoe ze met mijn situatie zijn omgegaan. Iedereen praat elkaar op gegeven moment maar na en moet maar over elkaar heen. Het is absurd. Het ging over die kutkeeper van FC Groningen. En dan is Vaessen, die dorpsidioot, makkelijk af te branden", aldus de doelman.

Vaessen speelt op dit moment met Suriname op de Gold Cup, waar het land de eerste twee groepswedstrijden verloor van respectievelijk Costa Rica (4-3) en Mexico (0-2). Wel staat Suriname bovenaan in de kwalificatiegroep voor het Wereldkampioenschap volgend jaar in Canada, Mexico en de Verenigde Staten.




Tags

vaessen groningen betuigt mexico provocaties suriname absurd betuigd branden canada competitieduels costa doms doodsbedreigingen dorpsidioot etienne fluitsignaal knvb kutkeeper kwalificatiegroep landstitel provoceerde rica stof verbaal wereldkampioenschap

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


5 uur geleden
"Ik wist heus wel dat ik iets doms had gedaan, maar het bleef een week lang doorgaan."
"De club vond het ook niet slim, laat dat duidelijk zijn. Maar ze kennen me. Ze weten wat ik heb meegemaakt en hoe ik in elkaar zit."

Maar dit, maar dat... Dit is geen spijtbetuiging. Het is meer een "kijk mij eens zielig zijn"-verhaaltje vertellen aan VI. In mijn ogen is hij dus nog altijd een losgeslagen dorpsidioot zonder zelfreflectie die belachelijk licht is bestraft door de KNVB.
+4/-0

 
4 uur geleden
Inderdaad! Totaal geen spijt!
+3/-0

 
2 uur geleden
Die doet het de volgende keer weer precies hetzelfde.
+2/-0

2 uur geleden (gewijzigd)
Deze gast had 100% gesnoven die dag. Ik ken genoeg snuifduiven om dit gedrag te herkennen.
+3/-0


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.222 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

axel berghuis bertjek birdman brobbey county domineren dongen edvardsen elsimao engeland eredivisie godts gorter graz heerkens heitinga jaros jong knvb kroes liverpool moro pasveer regeer reiziger sevic sparta spelbos valente