Ajax bereikt persoonlijk akkoord met Moro
18 juni 2025 15:16 - De Telegraaf
Foto: Pro Shots
Volgens De Telegraaf is een aanstaande transfer van Raúl Moro(22) een stuk dichterbij gekomen. Ajax bereikte woensdagochtend een akkoord met de aanvaller, die dinsdagavond nog een hoofdrol speelde in het duel van Jong Spanje tegen Jong Italië op het Europees Kampioenschap Onder 21 in Slowakije. Bronnen rondom de speler zouden hebben verraden dat de speler akkoord is gegaan met een contractperiode van vier jaar.
Nu is de transfer alleen nog afhankelijk van een akkoord met zijn huidige werkgever Real Valladolid over de transfersom. Ajax bracht eerder deze week een nieuw bod uit, maar de Spaanse club staat op het punt van eigenaar te wisselen waardoor er nog geen reactie op het nieuwe bod is ontvangen door Ajax. Wel heerst er goede hoop in Amsterdam dat de deal rond gaat komen.
Moro leverde tegen de leeftijdsgenoten van Italië de assist op de 1-0 in het uiteindelijke 1-1 gelijkspel. Daarnaast maakte hij indruk met diverse flitsende acties en passeerbewegingen. Moro komt uit de jeugd van Espanyol en FC Barcelona, alvorens hij in 2019 als zestienjarige werd opgepikt door Lazio Roma. Na diverse huurperiodes nam Real Valladolid hem in 2024 definitief over. Met de transfer was destijds ruim twee miljoen euro gemoeid.