Transparent
Inloggen
Sluiten

Mirte van Koppen tekent eerste profcontract

4 juni 2025 10:48 - Ajax
Foto: Pro Shots

Mirte van Koppen tekent eerste profcontract ; image source: Pro Shots

Mirte van Koppen (19) heeft bij Ajax haar eerste profcontract ondertekend. De aanvalster verbindt daarmee haar toekomst voor de komende twee jaar aan Ajax, met een optie voor een extra seizoen indien de samenwerking beide partijen bevalt. Dat heeft Ajax bevestigd op zijn officiële clubkanalen. Van Koppen speelt al sinds de zomer van 2022 voor Ajax, waarbij ze het afgelopen seizoen deel uitmaakte van het Ajax Vrouwen Talentenelftal Onder 19.



Technisch directeur Alex Kroes is blij met het behouden van Van Koppen voor Ajax: "Mirte is een talentvolle aanvaller met een enorme drive en een uitstekende techniek. Ze heeft een neusje voor het doel en ze weet altijd gevaar te stichten als ze dichtbij het strafschopgebied van de tegenstander komt. Mirte heeft zich goed ontwikkeld in het talententeam en wij hebben vertrouwen in een mooie toekomst van haar in het shirt van Ajax."




Tags

mirte profcontract aanvalster kroes neusje stichten talentenelftal talententeam verbindt

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.216 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom ansu berghuis bertjek bespreekbaar binnenkant blessurevrij blind boer brobbey championship elsimao faberski farioli fati feyenoord gaaei genee heitinga huur kroes lido other schat sevic sutalo tadic traore uitgeven yesilgoz