Transparent
Inloggen
Sluiten

"Ze hoeven mij niet te bellen"

25 mei 2025 19:13 - Sportnieuws.nl
Foto: Pro Shots

"Ze hoeven mij niet te bellen"; image source: Pro Shots

Ajax kan Frank de Boer van het lijstje potentiële kandidaten als opvolger van de vorige week vertrokken Francesco Farioli halen. Dat heeft de oud-trainer van Ajax gezegd tegen Sportnieuws. De Boer heeft geen interesse in de vacante trainerspositie. En dus betekent het dat Ajax weer een optie minder heeft, nadat Erik ten Hag eerder dit weekend al een principe-akkoord heeft bereikt met Bayer Leverkusen en Paul Simonis zijn contract bij Go Ahead Eagles met een jaar heeft verlengd.

Sportnieuws vroeg De Boer of hij al benaderd was door Ajax: "Nee, en dat hoeven ze ook niet meer te doen, hoor. Dat is een gesloten boek voor mij. Ajax heeft een trainer nodig die weet wat er gevraagd wordt bij Ajax. Qua druk, qua cultuur, qua stijl. Ik denk dat daar vooral goed naar gekeken moet worden. Ik had overigens heel graag willen zien hoe Farioli het in zijn tweede jaar bij Ajax zou hebben gedaan", aldus De Boer die baalt van het vertrek van de Italiaan.

De Boer heeft in het afgelopen seizoen teveel wedstrijden gezien waarin de club Ajax-onwaardig voetbal speelde: "Ik hoop dat de nieuwe trainer wel op een andere manier gaat voetballen, want ik heb teveel wedstrijden gezien waarin de tegenstander beter was. Of in ieder geval grote gedeeltes van de wedstrijden de betere was. In onze tijd konden we dat niet heugen, natuurlijk. Als de tegenstander al een keer van ons won, dan was het omdat wij vier keer op de paal hadden geschoten. Of de keeper had zijn wedstrijd van zijn leven gekeept. Ik heb nu teveel wedstrijden gezien waarvan ik dacht: Dit is eigenlijk Ajax-onwaardig."




Tags

boer farioli sportnieuws bayer boek eagles francesco gedeeltes hag heugen italiaan leverkusen potentiele simonis stijl trainerspositie vacante

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


5 uur geleden
Dat is mooi Frank.
+5/-0

5 uur geleden
Dankbaar hiervoor. Verder natuurlijk ook zeer dankbaar voor de 4 titels en de rust waar hij voor zorgde in hectische jaren.
+4/-0

4 uur geleden
Goed nieuws. En trouwens die Ajax onwaardige wedstrijden horen bij een selectie van dit lage niveau. Het maximale is eruit gehaald door Farioli dus dat geklaag mag wel achterwege gehouden worden.
+3/-0

30 minuten geleden
Erg goed nieuws en alsof Frank de B in zijn tijd het voetbal van Ajax heb gespeeld. Na 1 jaar waren we (veel meer mensen in het vak) er wel klaar mee maar we hebben het nog 3 jaar moeten aanhoren dat het het "nu" niet anders kon en het "volgend jaar" beter moet/zou gaan worden.
+1/-0


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom berghuis beuker bounida brobbey elsimao eredivisie eriksen farioli godts hato heitinga henderson jong knutsen konadu kroes littlebirds mislintat pasveer reiziger sevic simonis slot sutalo tadic taylor traore weghorst wijndal