Tahamata vindt nieuwe uitdaging in Indonesië
22 mei 2025 12:38 - PSSI
Foto: Pro Shots
Simon Tahamata is zojuist gepresenteerd door de Indonesische voetbalbond als het nieuwe Hoofd Scouting. De Ajax-legende van weleer liet zich enkele weken geleden nog kritisch uit over het feit dat hij na zijn vertrek uit Berlijn nog niet benaderd was door Ajax. Ook gaf Tahamata aan dat het inmiddels te laat was voor een terugkeer bij Ajax. Inmiddels is dus duidelijk dat Tahamata naar Indonesië vertrekt en daar aan zijn nieuwe uitdaging begint. Een terugkeer bij Ajax lijkt er dus inderdaad niet meer in te zitten.
PSSI secara resmi mengumumkan penunjukan Simon Tahamata sebagai 𝐇𝐞𝐚𝐝 𝐨𝐟 𝐒𝐜𝐨𝐮𝐭𝐢𝐧𝐠. 🤝
— PSSI (@PSSI) May 22, 2025
Selengkapnya di 👉🏻 https://t.co/6kXGCJy9df 📖
‣ #PSSI pic.twitter.com/AwKDPEy1I5
De Indonesische voetbalbond heeft inmiddels ook officieel gereageerd op het nieuws: "We zijn zeer enthousiast om Simon Tahamata te verwelkomen in de familie. Zijn ervaring en expertise in het ontwikkelen van jonge spelers zullen een waardevolle aanwinst zijn voor onze reis naar het wereldtoneel", aldus PSSI-voorzitter Erick Thohir.
Ook Tahamata zelf laat weten uit te kijken naar zijn nieuwe klus. "Allereerst bedankt voor alle lieve berichten die ik heb ontvangen. Ik kijk ernaar uit om samen te werken met coach Patrick Kluivert en de rest van de technische staf hier in Indonesië."