Transparent
Inloggen
Sluiten

Steur kreeg wijze les van Farioli

25 februari 2025 11:05 - ESPN
Foto: Pro Shots

Steur kreeg wijze les van Farioli; image source: Pro Shots

Sean Steur hoopt zich allround te ontwikkelen bij Ajax. De talentvolle middenvelder komt voor Jong Ajax uit op verschillende posities op het middenveld, terwijl hij dit seizoen ook qua absolute winnaarsmentaliteit stevig aan de weg timmert. Hij debuteerde recent voor Ajax 1, en dat debuut smaakt naar meer. Dat liet hij na afloop van het 1-1 gelijkspel van Jong Ajax tegen SC Cambuur Leeuwarden weten in gesprek met ESPN.

Sean Steur leverde uiteindelijk de assist op het openingsdoelpunt van Precious Ugwu:
"Dat was goed. Het was echt heel goed van hem. Ik weet dat hij dit kan, het is echt serieus goed afgemaakt. Het is goed dat hij hem niet aannam, want anders was het moment misschien al weg."

Hoewel het talent dus op meerdere plekken ingezet wordt, heeft de middenvelder een duidelijke voorkeur: "Mijn favoriete positie is op de acht, aan de linkerkant. Maar ik vind het ook niet vervelend om op tien, op rechts of op zes te staan. Het maakt mij allemaal niet zo veel uit. Ik denk dat we bij Jong Ajax op iedere positie wel goede spelers hebben staan. Daar hebben we best geluk mee."

Steur maakte zijn debuut in de thuiswedstrijd van Ajax tegen Heracles Almelo, op dezelfde dag als het debuut van Rayane Bounida. Don-Angelo Konadu maakte afgelopen zondag tegen Go Ahead Eagles zijn debuut voor Ajax: "Daar praten we wel over met zijn vieren, ja. Niet op de manier dat we het gaan doen maar meer, hoe zeg je dat, over het gevoel van de eerste keer. In de ArenA is dat echt iets speciaals. Een trots moment dat we nooit meer vergeten. Bounida is een goede vriend van mij geworden en als je dan samen debuteert is dat heel mooi. Dat onthouden wij voor altijd."

Steur krijgt geregeld de kans mee te trainen bij het eerste van Ajax, waar het strijden is geblazen om een felbegeerde plek op het middenveld: "Hij heeft verteld wat hij als de basis ziet. Honderd procent geven is de basis. Dat je de duels niet schuwt, wint maar ook een vechter bent. Daar ben ik mee aan de slag gegaan. Het is goed dat hij dit heeft verteld. Het is voor mij een uitdaging waar ik mee bezig ben. Hopelijk kan ik mezelf verder ontwikkelen en laten zien om zo een nog betere en completere speler te worden."




Discussieer mee op de forums


Tags

steur jong bounida farioli les sean aannam almelo angelo arena cambuur completere eagles espn felbegeerde geblazen heracles konadu onthouden openingsdoelpunt precious rayane schuwt smaakt ugwu vechter winnaarsmentaliteit

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.189 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

arbitrage bedrijvig bounida cambuur camus contributie elsimao faberski farioli gae godts janse jim jong kaplan kiki konadu kooij lido post potje reverson rijkhoff rugani sevic steur sutalo traore var verschuren