Transparent
Inloggen
Sluiten

Medische update Godts

31 januari 2025 01:38
Foto: Pro Shots

Medische update Godts; image source: Pro Shots

Na afloop van de 2-1 overwinning van Ajax op Galatasaray werd trainer Francesco Farioli ook gevraagd naar de ernst van de blessure van Mika Godts. De vleugelaanvaller moest zich al in de openingsfase laten vervangen en verliet het veld in tranen. Farioli hoopt in gesprek met Ziggo Sport dat het meevalt: "Hij voelde wat pijn in zijn hamstrings. We moeten morgen en de volgende dagen even kijken hoe het gaat. Afgaande op wat hij me vertelde ziet het er niet heel slecht uit. Hij voelde zich alleen niet goed genoeg om de wedstrijd uit te spelen."

Hoe de trainer denkt de situatie zonder Godts op te lossen nu zondag alweer de Klassieker tegen Feyenoord wacht. Farioli liet zich opnieuw niet verleiden tot het geven van al te veel informatie: "Je bent goed getraind om informatie uit mij te trekken, haha. Geweldig. Maar ook zonder vleugelaanvallers vinden we wel weer een oplossing."

Tot slot kreeg de trainer de vraag of hij een voorkeur heeft bij de loting morgen. Nu de competitiefase van de Europa League ten einde is, is duidelijk geworden dat Ajax het in de tussenronde op moet gaan nemen tegen Union Saint Gilloise danwel tegen PAOK Saloniki FC. De wedstrijden staan gepland voor 13 en 20 februari, waarbij Ajax eerst uit zal spelen om de return vervolgens in de Johan Cruijff Arena af te werken: "Het maakt mij echt niet uit, ik heb geen voorkeur."




Discussieer mee op de forums


Tags

godts farioli arena competitiefase feyenoord francesco galatasaray gilloise hamstrings klassieker meevalt mika openingsfase paok saloniki slot union ziggo

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.


2 maanden geleden
Dit leest niet zo lekker met al die vetgedrukte letters :\(

Verder natuurlijk heel vervelend dat dit Godts weer overkomt. Een van de weinige spelers die wat creativiteit brengt. Hopelijk zijn we hem niet langer dan een paar weken kwijt.
+2/-0

 
2 maanden geleden (gewijzigd)
Kan niet anders ook natuurlijk als je als 19 jarige de enige echte optie op je positie bent in je eerste volledige seizoen op het hoogste niveau. Dat gaat geheid leiden tot overbelasting.
+3/-0


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

antman arbiters eagles edvardsen elsimao eredivisie evaluaties faberski farioli frankfurt gae godts hands hanegem heerenveen kiki lido mokio nijhuis pec ramadan sevic spelbos spelregels tadic toepassen traore var vasten zeist