Transparent
Inloggen
Sluiten

Ramaj: "Ik heb geprobeerd het team te helpen waar ik kon"

14 januari 2024 17:22

Diant Ramaj was man of the match, wat terecht was gezien de vele reddingen van de Duitser. Ramaj was gelukkig dat de 3 punten mee gingen naar Amsterdam: "Ik speelde inderdaad een goede wedstrijd en geprobeerd om het team te helpen en ik ben blij dat het gelukt is en we zijn gelukkig met de overwinning. Ik weet niet of het vandaag mijn beste wedstrijd was, want iedere wedstrijd is anders. Gelukkig kon ik een hoop reddingen maken."

Over welke redding hij het meest tevreden was, noemde hij de een op een redding tegen Edvardsen waar Ramaj lang bleef staan. "Ik bleef lang staan en probeerde me breed te maken en gelukkig kon ik de bal redden."

Over zijn ontwikkeling zei de Duitser nog het volgende: "Ik kwam er in toen we laatste stonden en het een lastige periode was. Daarna volgde de wedstrijd tegen Brighton en elke wedstrijd voelde ik me beter worden. Ik heb me goed ontwikkeld, maar heb zeker nog een lange weg te gaan."




Discussieer mee op de forums


Tags

ramaj brighton diant edvardsen match

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.183 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

alders berghuis blind bounida breedte edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei henderson kroepoek kroes linksbuiten mannsverk matheus mislintat ofwel pasveer ramaj regeer rensch rosa sevic skimovic spelbos tahirovic taylor traore weghorst