Transparent
Inloggen
Sluiten

Josip Šutalo en Borna Sosa verliezen met Kroatië, Georges Mikautadze flink op schot in oefenduel

12 oktober 2023 22:40
Foto: Pro Shots

Josip Šutalo en Borna Sosa verliezen met Kroatië, Georges Mikautadze flink op schot in oefenduel; image source: Pro Shots

Kroatië is donderdagavond in de EK kwalificatie onderuit gegaan. Met Josip Šutalo in de basis en Borna Sosa als invaller werd het thuisduel tegen Turkije met 0-1 verloren. De nederlaag is bovendien een unicum omdat de Kroaten nog nooit een thuiswedstrijd in de EK kwalificatie verloren hadden. In de voorgaande 37 duels werd er 28 keer gewonnen en 9 keer gelijk gespeeld.

Georges Mikautadze kon terugkijken op een betere interland. Met de spits van Ajax in de basis werd een oefenwedstrijd tegen Thailand met liefst 8-0 gewonnen. Mikautadze groeide uit tot de man van de wedstrijd door vier keer te scoren. Mikautadze was daarmee de eerste Georgiër ooit die in een interland vier doelpunten wist te maken.




Tags


Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud