Transparent
Inloggen
Sluiten

'Sven Mislintat stormde trainerskamer Ajax binnen'

24 september 2023 13:43 - Telegraaf.nl
Foto: Pro Shots

"Sven Mislintat stormde trainerskamer Ajax binnen"; image source: Pro Shots

Volgens De Telegraaf is afgelopen vrijdag Sven Mislintat tekeer gegaan op De Toekomst. De directeur voetbalzaken is de trainerskamer van Ajax en andere kantoortjes binnengestormd en voerde daarbij de druk op door te spreken over D-Day en het mogelijke ontslag van Maurice Steijn bij een nederlaag tegen Feyenoord. Steijn was hierbij zelf niet aanwezig.

Meerdere mensen hebben de actie van Mislintat bevestigd. Het zorgde niet alleen voor woede bij de technische staf, maar ook voor verbazing omdat RvC-voorzitter Pier Eringa woensdag nog aangaf dat Mislintat voorlopig vanuit de luwte opereert vanwege het onderzoek dat nu gaande is. De toon en opmerkingen van de Duitser zouden als zeer dreigend werden ervaren, terwijl het bovendien ook als ongewenst werd gezien dat hij met spelers in gesprek ging.

Meer op Telegraaf.nl




Tags

mislintat trainerskamer steijn stormde binnengestormd day eringa feyenoord kantoortjes luwte maurice ongewenst opereert pier rvc telegraaf woede

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.495 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

antisemiet berghuis bertjek beschuldiging blumenkraft contributies derk dolberg edvardsen elsimao ewige feyenoord freewheelen garcia gloukh grim heitinga ibrahimovic johanssen jordi kiki lido maximilian mie sevic sparta sutalo twente utrecht weghorst