Transparent
Inloggen
Sluiten

'RvC Ajax en Maurits Hendriks bezig met coup'

5 april 2023 09:23 - Vandaag Inside
Foto: Pro Shots

"RvC Ajax en Maurits Hendriks bezig met coup"; image source: Pro Shots

Ajax zou op korte termijn afscheid kunnen gaan nemen van Edwin van der Sar. Dat gaf Valentijn Driessen dinsdagavond aan bij Vandaag Inside. "Ik hoorde dat ze achter de schermen bezig zijn met een coup. De RvC en Maurits Hendriks willen Van der Sar wippen als hij niet doet wat ze willen", aldus Driessen. "Ze willen allemaal naar de datakant. Er is een databrein, daar hangt ook Heitinga aan vast. Vosse de Boode, een meisje van 38, bepaalt heel veel en kent de Duitser die ze op het oog hebben."

Indien Van der Sar vertrekt bij de club wil Hendriks zelf als algemeen directeur van Ajax aan de slag gaan. "Nou, daar ben je als club lekker mee", zei Driessen daarover.

De chef voetbal van De Telegraaf heeft zijn twijfels of Mislintat voor Ajax de juiste man is. "Hij is mislukt bij Stuttgart en dan kun je wel terecht bij Ajax. Dan denk ik: wat is dit voor een gekkigheid?", zegt hij daarover. "Bij Arsenal was het ook geen succes. Bij Dortmund heeft hij Lewandowski ontdekt, maar die ontdek jij ook nog."




Tags

hendriks coup driessen maurits rvc sar arsenal boode chef databrein datakant dortmund gekkigheid heitinga lewandowski meisje mislintat ontdekt schermen stuttgart telegraaf vosse wippen

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.519 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bar berghuis bertjek blumenkraft contributies elsimao ewige feyenoord gaaei gloukh godts heracles itakura jim kiki kkd lido littlebirds lui mokio nac oscar regeer restwaarde sevic steur tomiyasu twente utrecht weghorst