Transparent
Inloggen
Sluiten

Ryan Gravenberch: 'Ik vertrek niet als Ajax niets aan mij verdient'

22 februari 2022 12:13 - Algemeen Dagblad
Foto: Pro Shots

Ryan Gravenberch: "Ik vertrek niet als Ajax niets aan mij verdient"; image source: Pro Shots

In gesprek met het Algemeen Dagblad geeft Ryan Gravenberch aan nog niet te weten of hij na dit seizoen vertrekt bij Ajax. "Wat ik wel zeker weet, is dat ik niet vertrek als Ajax niets aan mij verdient", aldus Gravenberch. "Ik heb hier de hele jeugd gespeeld. Ajax is altijd goed voor me geweest. Ik heb veel aan de club te danken. Dan kan ik het niet maken transfervrij weg te gaan. Dat zal ook niet gebeuren."

Veel talenten gingen eerder al op jonge leeftijd naar het buitenland, maar wisten vervolgens niet door te breken. "Aan de andere kant is het niet slecht om eens uit je comfortzone te stappen", zo geeft de middenvelder aan. "Een andere competitie, ander voetbal, ander leven, andere mensen om je heen. Maar dat zou ook op je 22ste kunnen bijvoorbeeld."

Onder meer Bayern München is nadrukkelijk geïnteresseerd in Gravenberch. Hij krijgt de vraag of het komende zomer wel de juiste timing is om te vertrekken vanwege het WK aan het eind van dit jaar. "Dat zou kunnen. Je weet namelijk nooit wanneer je er precies klaar voor bent", zegt hij daarover. "Ik denk wel dat je het grotendeels in eigen hand hebt. Ik ga van mijn eigen kwaliteiten uit en als het komende zomer gebeurt, voel ik me daar klaar voor. Maar zover is het nog lang niet."




Tags

gravenberch bayern danken timing

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.521 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bekerfinale berghuis bertjek carrizo contributies definitie elsimao feyenoord garcia gloukh godts ibrahimovic kiki knvb lido maximilian meulemans nac oscar overmars owen paes primaire sevic sjakie sutalo uitvoert vitesse volendam wijndal