Transparent
Inloggen
Sluiten

'Details "Bob Marley-shirt" verder uitgelekt'

28 april 2021 23:22 - hendocfc
Foto: hendocfc

"Details "Bob Marley-shirt" verder uitgelekt"; image source: hendocfc

In december vorig jaar lekte al uit dat het derde tenue van Ajax komend seizoen een tribute zal zijn aan Bob Marley. Het Twitter-account hendocfc, dat toen ook al de primeur had, heeft nu shirt nu verder kunnen uitwerken. Het shirt zal zwart zijn, maar de bekende Adidas-strepen zullen in rood, geel en groen zijn. Wat volgens het Twitter-account alleen nog onzeker is, is de vorm van de kraag en de kleur van de logo's.

In dezelfde periode vorig jaar wist hendocfc bovendien ook al te melden dat het oude logo van Ajax weer terug zal keren op het thuistenue. Het uittenue zal komend seizoen in het blauw zijn.




Tags

marley hendocfc logo adidas blauw groen kraag lekte primeur tenue thuistenue tribute uittenue uitwerken

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.599 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom alfred berghuis bertjek blind blumenkraft boer dolberg elsimao emmy farioli gearriveerde godts groningen hag itakura jaros jordi kovacs kroes lido mie mokio paes routiniers schreuder sevic sponsors sutalo yakubu