Transparent
Inloggen
Sluiten

Zakaria Labyad hoopt er woensdag weer bij te zijn: “Knie voelt nu heel anders dan toen met die blessure”

22 november 2020 15:05

Zakaria Labyad toonde zich na afloop een man met gemengde gevoelens. Aan de ene kant blij met zijn twee goals maar tevens was het zorgwekkend dat hij geblesseerd naar de kant moest. Labyad: “Mijn knie deed teveel pijn om door te gaan, ik kon niet meer aanzetten. Ik voelde het eigenlijk even daarvoor al. Komt woensdag in gevaar? Ik denk van niet. Mijn knie voelt heel anders dan vorig jaar (Bij Lille – red) toen ik echt geblesseerd raakte. Ik denk echter dat ik wel de juiste keuze maakte om eruit te gaan, je moet geen risico’s nemen.”

Uiteraard was er dus wel vreugde over de zege en zijn goals. “Je moet iedere wedstrijd er vol voor gaan, ik denk dat we dat weer gedaan hebben.” Zijn 3-0 betekende in feite de beslissing. “Tactisch prima van Dusan om hem daar te geven, ja een lekkere goal.”




Tags

labyad betekende lille zorgwekkend

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom alders bounida bouwman elsimao faberski farioli forbs gaaei hato heerenveen jong kaplan kiki kroes lido linksbuiten mokio moro ramaj rasmussen regeer rensch rugani sevic sutalo traore ugwu verschuren wijndal