Transparent
Inloggen
Sluiten

Davy Klaassen: ‘Als je goed schiet is twee keer in zestien komen ook genoeg’

8 november 2020 15:05

Opnieuw speelde Davy Klaassen als controlerende middenvelder een prima wedstrijd. En hij scoorde ook nog de belangrijke eerste goal. Vroeger kwam hij veel vaker in deze positie en gebeurde dat vaker. Klaassen: “Ach, als je goed schiet is één of twee keer ook genoeg haha.” Klaassen had een onderhoudende wedstrijd beleefd. “Misschien niet het gevecht wat je hier soms hebt gehad maar toch wel leuk denk ik.”

Ook de Hilversummer vond Ajax sterker dan tegen Midtjylland. “Jazeker, meer controle. Vooral de tweede helft deden we het goed. Voor de pauze was er even een momentje bij die kans voor Gustafson. Dat was het sein dat er een tandje bij moest. Na die 0-1 speelden we het uiteindelijk vrij makkelijk uit denk ik.”
Davy Klaassen mag deze week voor het eerst sinds lange tijd weer bij Oranje melden. “Ja dat is fijn natuurlijk. Het is een eer om voor je land te mogen spelen, daar ben ik trots op. Of het raar is dat ik uit beeld was in Bremen? Je weet hoe dat werkt, zo gek vond ik dat niet.”




Tags

bremen eer gustafson hilversummer jazeker midtjylland momentje onderhoudende oranje pauze sein tandje

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.183 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

alders berghuis blind bounida breedte edvardsen elsimao farioli feyenoord gaaei henderson kroepoek kroes linksbuiten matheus mislintat ofwel pasveer ramaj regeer rensch rosa saneringsdoelstellingen sevic skimovic spelbos tahirovic taylor traore weghorst