Transparent
Inloggen
Sluiten

André Onana: 'Het waren vijf geweldige jaren, maar nu tijd om een stap te maken'

28 april 2020 22:32 - AD.nl
Foto: Pro Shots

André Onana: "Het waren vijf geweldige jaren, maar nu tijd om een stap te maken"; image source: Pro Shots

In gesprek met het Algemeen Dagblad geeft André Onana aan deze zomer te willen vertrekken bij Ajax. "Begrijp me niet verkeerd, ik ben heel blij met Ajax en ben de club heel dankbaar. Het waren vijf geweldige jaren hier. Maar nu is mijn tijd gekomen om een stap te maken", aldus Onana. "Die afspraak hebben we vorig jaar gemaakt. Ik weet nog niet wat er gaat gebeuren, maar mijn ambities en de afspraken zijn duidelijk."

De doelman is al gelinkt aan verschillende Europese topclubs. "Er is veel beweging rondom Andre. Barcelona heeft nog geen officieel bod gedaan bij Ajax, maar hebben wel bij mij de verregaande interesse serieus kenbaar gemaakt", zo geeft zaakwaarnemer Albert Botines aan. "Daarbij speelt de huidige situatie van Barcelona natuurlijk ook een rol. De club moet financieel concessies doen, dus hebben ook geopperd om huidige doelmannen van Barcelona in de deal te betrekken."

Als het aan Erik ten Hag ligt, blijft de international uit Kameroen echter in Amsterdam. "Andre is heel belangrijk voor ons, we willen hem natuurlijk niet kwijt", zegt hij daarover. "Maar het klopt dat er vorig jaar afspraken zijn gemaakt. Over het ontwikkelingsplaatje en een eventuele stap als de juiste club en prijs voorbijkomt. Op dit moment is er naar mijn weten geen concrete aanbieding gedaan bij Ajax."

Meer op AD.nl




Tags

onana barcelona albert botines hag kameroen kenbaar ontwikkelingsplaatje verregaande voorbijkomt

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meer dan 35.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

antisemiet berghuis bergkamp bertjek beschuldiging blumenkraft contributies edvardsen elsimao ewige farioli feyenoord freewheelen garcia gloukh grim heerenveen heitinga ibrahimovic inlopen kroepoek lido maximilian pessimistisch sevic sparta speelstijl twente utrecht weghorst