Transparent
Inloggen
Sluiten

Galasek loopt blessure op; Yakubu mogelijk vervanger

11 augustus 2003 21:19

Het meespelen van Tomas Galasek in de morgenavond op het programma staande kwalificatiewedstrijd voor de Champions League tegen Grazer AK is twijfelachtig geworden. De middenvelder ging op de training van vandaag door zijn rechterenkel. Mocht hij morgen niet kunnen spelen, dan is Yakubu zijn vervanger.

Ronald Koeman liet verder in het midden of hij met een 4-4-2 systeem oof met buitenspelers zal spelen. Dat zal met name afhangen van het feit of hij met Zlatan Ibrahimovic durft te starten. Wie in ieder geval wel start is Stekelenburg. Hij krijgt de voorkeur boven de net herstelde Lobont, die nog wedstrijdritme op moet doen.




Tags

galasek yakubu grazer herstelde ibrahimovic koeman lobont oof rechterenkel stekelenburg tomas twijfelachtig wedstrijdritme zlatan

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meer dan 35.000 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

berghuis bizar bosz brobbey derk driessen edvardsen elsimao farioli feyenoord fitheid francesco gedisciplineerd germanen gijp godts johanssen jong kraay lamp perisic quido rosa sevic spelbos speldiscipline sutalo swingt traore voetbalprimeur