Transparent
Inloggen
Sluiten

Enorme nettowinst voor Ajax over afgelopen boekjaar

27 september 2019 18:35 - Ajax.nl
Foto: Pro Shots

Enorme nettowinst voor Ajax over afgelopen boekjaar; image source: Pro Shots

Ajax heeft vrijdagmiddag de jaarcijfers van het afgelopen boekjaar gepresenteerd. Via de officiële website meldt de club dat het een enorme nettowinst heeft weten te boeken van 51,9 miljoen euro. Vooral door de prestaties in de Champions League is de omzet gestegen naar 199,5 miljoen euro.

De kosten bij Ajax zijn afgelopen jaar ook flink gestegen. Met name door een stijging van de salariskosten inclusief de wedstrijdpremies betaalde de club 165,2 miljoen euro. Het eigen vermogen van de club bedraagt nu 210 miljoen euro.

Meer op Ajax.nl




Tags

boekjaar nettowinst salariskosten wedstrijdpremies

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.564 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

akpom bekerfinale boord dolberg elsimao eredivisie farioli feyenoord fitheid francesco gaaei garcia godts groningen ibrahimovic jordi kantje kiki kraaij kroes lido maximilian mie oscar paes quido sparta twente utrecht weghorst