Transparent
Inloggen
Sluiten

'Ajax denkt aan bod van 15 miljoen euro voor Kréplin Diatta'

26 juni 2019 19:01 - Het Laatste Nieuws
Foto: Pro Shots

"Ajax denkt aan bod van 15 miljoen euro voor Kréplin Diatta"; image source: Pro Shots

Volgens Het Laatste Nieuws is Ajax een bod aan het voorbereiden op Club Brugge-aanvaller Kréplin Diatta. Ajax zou 15 miljoen euro willen betalen voor de international van Senegal. Dat zou volgens het Belgische medium echter bij lange na niet voldoende zijn om Diatta vast te kunnen halen.

Ajax wil echter pas een concreet bod gaan uitbrengen indien het deze week niet lukt om Steven Bergwijn te halen. De aanvaller van PSV is nog altijd de prioriteit voor Marc Overmars.

Meer op Het Laatste Nieuws




Discussieer mee op de forums


Tags

diatta kreplin bergwijn brugge overmars senegal

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.521 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

bekerfinale berghuis bertjek carrizo contributies definitie elsimao feyenoord garcia gloukh godts ibrahimovic kiki knvb lido maximilian meulemans nac oscar overmars owen paes primaire sevic sjakie sutalo uitvoert vitesse volendam wijndal