Transparent
Inloggen
Sluiten

Marc Overmars: 'Als ik realistisch en eerlijk ben, is de kans niet zo groot'

15 maart 2019 12:54 - NOS.nl
Foto: Pro Shots

Marc Overmars: "Als ik realistisch en eerlijk ben, is de kans niet zo groot"; image source: Pro Shots

In een reactie tegenover de NOS geeft directeur voetbalzaken Marc Overmars aan dat de wedstrijden tegen Juventus fantastisch zullen zijn. "Het is een mogelijkheid voor onze jonge spelers om de wereld te laten zien wat ze kunnen", aldus Overmars.

Over de kansen voor Ajax om door te gaan, wilde hij weinig zeggen. "Elke tegenstander is moeilijk. Wij zijn normaal gesproken het kleinste team van de laatste acht. In principe kunnen we iedereen verslaan", zo gaf hij aan. "Maar als ik realistisch en eerlijk ben, dan is de kans niet zo groot. We moeten vechten en alles geven, dat is het belangrijkste."

Meer op NOS.nl




Tags

overmars juventus kleinste nos

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je ingelogd zijn. Gebruik de links bovenin beeld om een loginnaam aan te maken danwel in te loggen.



Ajax E-zine

Meer dan 36.500 fans zijn lid van onze nieuwsbrief. Meld je ook aan!




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

amrabat blind bounida bouwman brandt commentator dimi egoist elsimao excelsior feyenoord gloukh julian kiki kroepoek lido meerdink meulemans michel mie mokio ouazane quido sevic sjakie stegen twente weghorst wonder wout