Transparent
Inloggen
Sluiten

Ajax zet Mido onder druk met deadline

5 juli 2003 11:06

Verslaggever: RvN

De zaakwaarnemer van Mido liet gisteren tegen Faro de Vigo weten dat Ajax Mido verder onder druk zet om bij Olympique Marseille te tekenen. Als hij maandag niet heeft getekend bij Olympique Marseille wordt hij direct terugverwacht in Amsterdam voor de training. Volgens de zaakwaarnemer hoopt Mido tijd te rekken in de hoop dat Ajax alsnog open gaat staan voor verhuur van de aanvaller aan Celta.

Meer op




Tags

mido deadline marseille celta faro rekken vigo

Wat vind jij van dit nieuws?

Om te reageren moet je eerst inloggen. Klik op de link rechtsboven.


Ajax E-zine

Meld je aan en ontvang elke week een vers Ajax E-zine in je mailbox met al het nieuws en achtergronden. Maar liefst 35.492 fans gingen je al voor.




Laatste nieuws


 
Stel hier in welk nieuws jij belangrijk vindt.



Tagcloud

achteruitgang berghuis bertjek blumenkraft bounida carrizo derk dolberg elsimao erafhalen ewige farioli feyenoord gaaei garcia gloukh jim johanssen jordi kiki mie mokio oscar rosa sevic sparta steur sutalo weghorst wijndal